Tesettürlü Gelinlikler ve Gelinlik Modelleri

En Güzel Gelin Çiçeği Modelleri 2017

  • 09 Mart 2017
  • 1.406 kez görüntülendi.
En Güzel Gelin Çiçeği Modelleri 2017

En Güzel Çiçeği Modelleri 2017

Düğünümüzün hazırlıklarını sırasıyla yapıyoruz. Gelinliğimizi hallettik ve satın aldık. ayakkabısını, duvağını vs. derken sıra geldi çiçeği modeline. de en az ayakkabısı veya duvağı kadar önemli olan bir şeydir. Çiçeğin modeli için internette bir çok görsel yer alıyor fakat biz sizler için bunların hepsini ince eleyip sık dokuduk ve sizlere en güzel çiçeği modellerini bulduk. Yani daha fazla araştırma yapmanıza gerek yok. İşte sizlere o modeller…

Gelinliğinizin bir aksesuarı olan ve gelinliğinizin şıklığını tamamlayacak olan çiçeği, düğün sonunda yeni gelin adaylarına atılır. Yani bir tür inançtır bu ve atılan gelin çiçeğini kapan kişinin kısmeti açık, yakın zamanda evlenecek denilir. Gelinler, gelin çiçeğini her zaman evde unutur ve son anda akıllarına gelince evden koşa koşa alınıp gelinir. Çiçeğinize sahip çıkın, sakın sakın evde unutmak gibi bir hata yapmayın. Sadece ev değil, kuaförde de unutabilirsiniz. Dikkatli olun yani.

çiçeğinin gerçek veya yapay çiçek olmasının hiçbir önemi yok. Yapay çiçekler uzun süre bakılmak için veya daha sonra bir yerlerde hatırlanmak için saklanır. Fakat gerçek çiçeklerde böyle bir şey mümkün değildir. Ama yine de gerçek çiçekler tercih ediliyor bazı gelinler tarafından. çiçeğini gelinlik modelinize göre seçmelisiniz. Birde düğünü ne zaman yaptığınıza bağlıdır bu durum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.