En Güzel Gelin Duvağı Modelleri 2017

  • 07 Mart 2017
  • 2.463 kez görüntülendi.
En Güzel Gelin Duvağı Modelleri 2017

En Güzel Duvağı Modelleri 2017

Gelinliğinizin ayrılmaz parçalarından bir tanesi olan gelin duvağı hakkında sizlere bugün farklı modeller ve bazı bilgiler paylaşacağız. 2017'e trend olacak olan gelin duvağı modellerine göz atmak için aşağıda yer alan görselleri kullanabilirsiniz. Sizlere özenle seçtiğimiz tüm modeller aşağıda yer alıyor.

Gelin duvağı seçmek, seçmek kadar zor olan bir şeydir. Daha doğrusu gelinlik adına ne varsa bütün her şey zordur fakat gelinlik duvağının zorluğu diğerlerinden farklıdır. Ayakkabıya uyumu, gelinliğe uyumu derken bin bir zahmeti var. Sizi kararsız bırakan gelin duvağı modeli belki de içinizi fazlasıyla burkacaktır. Hatta sizi fazlasıyla sıkıntıya ve strese sokacaktır.

Ama gelinlik duvağı modelini satın almadan önce dikkat etmeniz gereken iki kuraldan bir tanesi; ‘'Tesettür veya saçınıza uyumlu olması.'' Ardından gelinliğinize uyumlu olmasıdır. Bunlara uyum sağlayabilecek olan gelin duvağı modelini bulduysanız ne mutlu size. Gelinler genellikle kabarık olan modellere göz atıyorlar. Ki bu modeller diğer modellere göre gerçekten daha hoş duruyor ve daha görkemli oluyor. Duvağınızın biraz da iddialı ve güzel durması gerekiyor. Sonuçta o özel günün en güzel kadını siz olmak zorundasınız. Beyaz bir gelinlik içerisinde ortama girdiğiniz zaman büyük bir alkış almanız gerekiyor. Daha fazla uzatmadan aşağıdan sizin için seçtiğimiz tüm gelin duvak modellerine bakabilirsiniz. Hepsi 2017 modeldir ve birbirinden özeldir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.