Tesettürlü Gelinlikler ve Gelinlik Modelleri

En Çok Tercih Edilen Gelinlik Modelleri (Aysira Tesettürlü Gelinlik)

  • 24 Haziran 2020
  • 989 kez görüntülendi.
En Çok Tercih Edilen Gelinlik Modelleri (Aysira Tesettürlü Gelinlik)

Birçok kızın hayali, harika bir seçerek büyük bir düğüne sahip olmaktır. Bu nedenle, tesettürlü kızları için en uygun gelinlik aradığını söyleyebiliriz.

Aysira A kesim tesettür

Şu anda, moda konseptinin gelişimi sayesinde, birçok insanın vücut büyüklüğüne göre yapılır. Tesettürlü de belirtilen modellerden biridir. (Aysira Tesettürlü )

Aysira dantel işlemeli tesettür

Düğün başörtüsü elbiseleri, yaka tipine, kullanılan kumaşa, kol tipine ve eteğin kesimine bağlı olarak farklı modellerde yapılır ve gelin için adayların beğenisine sunulur.

Aysira Helen model tesettür

Yaka türüne göre tesettür gelinlik; kayık boynu, bisikletçi boynu, baskın boyun ve yanılsama boynu. Ayrıca, el tipi modellerinde çok önemlidir. Bu uzun kollu başörtüsü modeli, örneğin balon kollu, illüzyon kollu ve piskopos kollu ile değiştirilebilir.

Aysira kol detaylı tesettür

Bu, gelinlik için kullanılan kumaşlarda gelinlik tercih sıklığını etkiler. Gelinlik türban modelleri organze, tül, sieberlin, saten, dantel, tafta, şifon ve Fransız dantel gibi kumaşlarda çeşitlilik gösterebilir.

Aysira pelerinli tesettür gelinlik

Son olarak, başörtüsünün gelinlikleri düğün eteğinin kesimine göre değişir. Balık kesilir, prenses kesilir ve düz kesilir. Bugün, bunlar başörtüsündeki en sevilen gelinlik modelleri.

Aysira sarkaç detay tesettür gelinlik

Birçok genç, bir düğüne hazırlanırken, başörtüsündeki en uygun gelinlik modellerini seçmeye çalışırken, başörtüsündeki gelinlik modellerini ayrıntılı olarak inceledi.

Aysira şifon tesettür gelinlik

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.