En Çok Tercih Edilen Gelinlik Modelleri (Aysira Tesettürlü Gelinlik)

En Çok Tercih Edilen Gelinlik Modelleri (Aysira Tesettürlü Gelinlik)

Birçok kızın hayali, harika bir seçerek büyük bir düğüne sahip olmaktır. Bu nedenle, kızları için en uygun gelinlik aradığını söyleyebiliriz.

A kesim tesettür gelinlik

Şu anda, moda konseptinin gelişimi sayesinde, gelinlik birçok insanın vücut büyüklüğüne göre yapılır. modelleri de belirtilen modellerden biridir. (Aysira )

Aysira dantel işlemeli tesettür gelinlik

Düğün başörtüsü elbiseleri, yaka tipine, kullanılan kumaşa, kol tipine ve eteğin kesimine bağlı olarak farklı modellerde yapılır ve için adayların beğenisine sunulur.

Aysira Helen model tesettür gelinlik

Yaka türüne göre ; kayık boynu, bisikletçi boynu, baskın boyun ve yanılsama boynu. Ayrıca, el tipi modellerinde çok önemlidir. Bu uzun kollu başörtüsü gelinlik modeli, örneğin balon kollu, illüzyon kollu ve piskopos kollu ile değiştirilebilir.

Aysira kol detaylı tesettür gelinlik

Bu, gelinlik için kullanılan kumaşlarda gelinlik tercih sıklığını etkiler. Gelinlik türban modelleri organze, tül, sieberlin, saten, dantel, tafta, şifon ve Fransız dantel gibi kumaşlarda çeşitlilik gösterebilir.

Aysira pelerinli tesettür gelinlik

Son olarak, başörtüsünün gelinlikleri düğün eteğinin kesimine göre değişir. Balık kesilir, prenses kesilir ve düz kesilir. Bugün, bunlar başörtüsündeki en sevilen .

Aysira sarkaç detay tesettür gelinlik

Birçok genç, bir düğüne hazırlanırken, başörtüsündeki en uygun gelinlik modellerini seçmeye çalışırken, başörtüsündeki gelinlik modellerini ayrıntılı olarak inceledi.

Aysira şifon tesettür gelinlik

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.