2018 Tesettür Gelinlik Trendleri

2018 Tesettür Gelinlik Trendleri

2018 Trendleri

Bir önceki sezon balık kesim tesettür oldukça yoğun ilgi görmüştü. Ancak 2018 sezonunda balık kesim tesettür gelinliklerin biraz arka planda kalacağı söylenebilir. Bunun nedeni de balık kesimin tüm bayanların vücut yapısına uymaması ya da dikim evlerinin tesettürlü gelinlik tasarımlarını hala oluşturamamasından kaynaklı olabilir.

2018 tesettürlü gelinlik modasına, prenses gelinlik modelleri, A kesim tesettür gelinlikler, pelerin detaylı gelinlikler, üç boyutlu gelinlik modelleri ve yoğun dantel işlemeli gelinlik modellerinin damga vuracağı söyleniyor.

2018 tesettür gelinlik modelleri arasında her bedene uyan ve ideal model seçiminde zayıf gösteren A kesim gelinlik modelleri en çok tercih edilen ve bayanların gözdesi olan gelinlik modeli olacağa benziyor.  yılında,drapeler, danteller, şifon pelerinler ve tüy detayları ile tamamlanacağını söyleyebiliriz.

Dantellerin bir birinden güzel desenlerle estetik olarak kullanıldığı ‘de kır düğünlerinde sıkça görülebilir.

2018 tesettür gelinlik modellerinde bir başka ön planda olacak modelde . 2018 sezonunda kapalı prenses gelinlik modellerini swarovski, zümrüt gibi değerli taşların kullanıldığı modellerde görebiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.