2017 Tesettür Gelin Başı Modelleri

  • 11 Mart 2017
  • 5.026 kez görüntülendi.
2017 Tesettür Gelin Başı Modelleri

2017 Modelleri

Gelinliğimizi seçtik ve şimdi sırada gelin başımızı nasıl yapacağımıza geldi. En az seçimi kadar zor olan bu işte bizlere kuaförlerimiz yardımcı olacak. Zira zaten evde kendi başımıza veya bilmeyen birisinin bu işi yapmasına imkan yok. Her neyse sizlere bugün 2017 hakkında birkaç görsel paylaşacağız ve birkaç bilgi vereceğiz. Daha fazla uzatmadan hızlı bir şekilde tüm her şeyi sizlere anlatmaya çalışalım.

Gelin başı seçimi fazlasıyla önemlidir. Zira yapılacak olan gelin başı, gelinliğinizi arka plana da atabilir, ön plana da. Yani seçimini iyi bir şekilde yapmanız gerekiyor. 2017'de 2016'da olduğu gibi yine şık ve son derece muazzam gelin başları, gelinlere eşlik ediyor. Gelinleri ayrı bir güzel gösterecek olan, tüm gözleri gelinin üzerine çekecek olan gelin başı modelleri ile bütünleşmiş şekildedir.

Prensesler gibi düğününüzde en güzel kızın kendinizin olmasını istiyorsanız biraz pırıltıdan yana olacaksınız. Sade bir yapım yerine hafifte olsa pırıltılar, eklemeler güzel duracaktır. Fakat dediğimiz gibi ne çok fazla sade, ne de çok fazla abartılı. Orta dereceli bir duvak ve . Renkli içinde örnekler vermek isteriz fakat renkli gelinlik modelleri çok fazla tercih edilmediği için maalesef bu seferlik sizlere sadece bu konu üzerinden bilgi verebiliyoruz. Yani beyaz gelinlikler için veya sarı renge yakın gelinlikler için bilgi verebiliyoruz. İşte sizlere o mükemmel

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.