2013 Gelin Saçı Yaptırırken Nelere Dikkat Etmek Gerekmektedir?

  • 07 Nisan 2013
  • 2.685 kez görüntülendi.
2013 Gelin Saçı Yaptırırken Nelere Dikkat Etmek Gerekmektedir?

Yaz sezonunun yaklaşması ile düğünler de yavaş yavaş başlıyor. Peki, gelinler bu en özel gününüzde peri kızları gidi mükemmel bir görüntüde olmayı istemez misiniz, bu yazımızda saçlarında yapılması gerekenleri anlatacağız. Merak ettiğiniz her şey yazımızda.

Düğün sezonunun başlaması ile gelin adayları kendilerine en uygun ve kişisel zevklerine göre saç modellerini aramaya başladılar. Gelin adayının istediği modeli tam olarak belirleme aşamasında, düğünün yapılacağı yer mekânın özellikleri gelinliğinin modeli ve rengi damat adaylarının boyu gibi pek çok kriteri değerlendirerek en uygun saç modeli belirlenmelidir. Gelin adaylarının karar vermiş olduğu ni mutlaka düğünden önce anlaşmış olduğu kuaförde bir iki defa denetmeleri gerekmektedir. Böylelikle bütün riskler ortadan kalkmış olacak.

Gelin saçlarının en önemli özelliği ne olmalıdır?

Gelin saçlarında en önemli konu modelinin oldukça dayanıklı olmasıdır. Saçın bütün gün ve gece dayanıklı ve bozulmadan kalması gerekmektedir.  Çünkü gelin adayları en çok fark edilenleri arasında bir süre sonra formunu ve dayanıklılığını kaybederek yüzlerine düşün saçlarından oldukça rahatsız oluyorlar. Bu nedenlerden dolayı da topuz en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Ancak topuzda da klasik altyapının üstüne modern dokunuşlar yaparak, günümüz trendini yakalamak mümkün oluyor.  modeli de bir o kadar önemli, saçı kapatmayan sade modellerin tercih edilmesi şık bir tasarımın ortaya çıkmasında oldukça etkili yöntemlerden bir tanesi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.