.

Tesettürlü Duvak Modelleri

Gelinlik denildiğinde akla ilk gelen aksesuarlardan biri de duvaktır. Eskiden daha çok kullanılan duvak günümüzde de azımsanmayacak ölçüde tercih edilen bir aksesuar. Genç kızlarımız tesettürlü gelinliklerde genelde gelin başı tercih ediyor. Ama “şöyle arkadan yerlere kadar uzanan bir duvak istiyorum” yada “yüz görümlüğünden önce damat tarafından açılacak zarif bir duvak istiyorum” şeklindeki sözlere de rastlamıyor değiliz.

Duvak seçiminde yüz şekli, gelinlik boyu önemli bir etken. Özellikle kısa boylu gelin adaylarının duvak seçiminde sadece omuzlara kadar uzanan, yüzü örten ni tercih etmeleri daha doğru olacaktır. Gelinlik ve gelin başında kullanılan alımlı, ağır desen ve oyalara karşın, duvak daha soft, göz yormayan sadelikte olabilir. Hafif işlemeler, yerinde ustaca kullanılmış az miktardaki taşlarda duvağı çok hoş kılacaktır.

Duvak her ne kadar tül yada ince dantellerden oluşuyor olsa da, eğer tercih edilmişse, günün ilerleyen saatlerinde sizi yorabileceği için kolay çıkarılabilir olmasına dikkat etmelisiniz. Bu yazımızda duvak seçiminin yanı sıra sizlere gelinliklerinizle uyumlu olarak kullanabileceğiniz tesettürlü duvak modellerini de sunmak istiyorum.

Bir önceki yazımızda yer alan tesettürlü gelin başı modellerine de göz atabilirsiniz.

 


12 Şubat 2013
6.501
Aysun
Yorumlar Kapalı

2013 gelin başı modelleri 2013 gelinlik 2013 gelinlik modelleri 2013 ilkbahar yaz gelinlik modelleri 2013 İlkbahar Yaz 2013-2014 Sonbahar Kış koleksiyonu 2014 Gelinlik Modelleri 2014 ilkbahar 2015 Tesettürlü Gelinlik Modelleri Akay Akay Gelinlik Fiyatları Deniz kızı gelinlik modelleri duvaklı tesettür modeli duvak modelleri en yeni tesettür gelinlik modelleri fashion Gelin Ayakkabısı Modelleri gelin başı gelin başı modeli gelinbaşı modeli gelinlik Gelinlik aksesuarı gelinlik modelleri gelinlikte tesettür glamour Hasret Modaevi kapalı gelin başı kapalı gelinlik Kayra Giyim Modanisa Nüans Moda Rosa Clara San Patrick 2013 Gelinlik Modelleri saten türban straplez straplez gelinlik modelleri Tesettür gelinlik tesettür gelinlik modelleri tesettür giyim tesettürlü duvak modelleri tesettürlü gelin başı tesettürlü gelinbaşı tesettürlü gelinlik türbanlı gelin başı modelleri uzun duvak modeli Abiye Modelleri (11)
Aire Barcelona (3)
Akay (6)
Aksesuarlar (5)
Allure (1)
Alvina Valente (1)
Ayakkabılar (4)
Aysira (1)
Çağteks (1)
DAİ (1)
Dreamon (1)
Eşarp Modelleri (3)
Ferace Modelleri (1)
Gelin Başı Modelleri (5)
Gelin Saçı (1)
Gelin Taçları (1)
Gelinlik Modelleri (22)
Gelinlik Üstü (1)
Hasret Modaevi (4)
Henna (2)
Hüsniye (2)
Irna Le Perle (1)
Justin Alexander (2)
Kısa Duvaklar (1)
Lela Rose (1)
manset (7)
Miss Defne (2)
Nişanlık Modelleri (1)
Nüans (5)
Oleg Cassini (1)
Pardesü Modelleri (6)
Pierre Cardin (1)
Pronovias (4)
Rosa Clara (3)
San Patrick (4)
Tesettür Abiyeler (5)
Tesettür Gelinlikler (9)
Tesettür Modası (9)
Tesettürlü Duvak Modelleri (1)
Türban Modelleri (1)
Uzun Duvaklar (2)
White One (1)
Yabancı Gelinlik Modelleri (28)
Yerli Gelinlik Modelleri (13)

WP Cumulus Flash tag cloud by Roy Tanck requires Flash Player 9 or better.

Yorumlara kapalı.