.

Abiye Türban Modelleri

Son dönemlerde modaya ayak uyduran tesettür giyime önem veren bayanların modayı da yakından takip etmelerinin başlaması ile birlikte abiye türban modellerinde de büyük bir çıkış yaşandı son yıllarda. Ayrıca muhteşem görünümlere kavuşmayı başardı. Ünlü moda tasarımcılarının koleksiyonların da son dönemlerde ne de yer vermeye başladılar. 2013 yılı abiye türban modellerinde de oldukça farklı ve çok güzel tasarımlar çıkardılar, şimdiden gören bayanların gözdesi olmaya başladı. Bazı modacıların sadece tesettür giyim ve ne yer vermeleri büyük ilgi görerek özellikle de genç bayanlar tarafından oldukça beğenilmeye başladı. Şıklığın ve aynı zamanda da zarafetin bir arada kullanıldığı aynı zamanda modern bir izlenimde bırakan tasarımlar da bu yıl her renkte model bulmak mümkün.

2013 ilkbahar yaz tesettür abiye türban modellerinde sade tasarımların yanı sıra gösterişli sıra dışı çok farklı ve ilgi çekici süslemelerin de yer almış olduğu modelleri de bulmak mümkün. Özellikle davetlerde, düğünlerde ve dışarı çıktığınızda güzelliğinize güzellik katacak farklılık da olacaksınız. Bu yıl en moda olan türban renklerine ve modellerine sitemizden bilgi alabilirsiniz. Sizlere özel gündelik ve davetler de şıklık ve hoş bir şekilde kullanacağınız tasarımlar yer almaktadır. Abiye türban renk modellerinde geçtiğimiz sezona göre daha farklı canlı renkler yer alıyor. Siyah beyaz, çiçekli taşlı ve farklı detaylar oldukça gösterişli ve hoş bir hava veriyor.


7 Nisan 2013
13.005
Aysun
Yorumlar Kapalı

2013 gelin başı modelleri 2013 gelinlik 2013 gelinlik modelleri 2013 ilkbahar yaz gelinlik modelleri 2013 İlkbahar Yaz 2013-2014 Sonbahar Kış koleksiyonu 2014 Gelinlik Modelleri 2014 ilkbahar 2015 Tesettürlü Gelinlik Modelleri Akay Akay Gelinlik Fiyatları Deniz kızı gelinlik modelleri duvaklı tesettür modeli duvak modelleri en yeni tesettür gelinlik modelleri fashion Gelin Ayakkabısı Modelleri gelin başı gelin başı modeli gelinbaşı modeli gelinlik Gelinlik aksesuarı gelinlik modelleri gelinlikte tesettür glamour Hasret Modaevi kapalı gelin başı kapalı gelinlik Kayra Giyim Modanisa Nüans Moda Rosa Clara San Patrick 2013 Gelinlik Modelleri saten türban straplez straplez gelinlik modelleri Tesettür gelinlik tesettür gelinlik modelleri tesettür giyim tesettürlü duvak modelleri tesettürlü gelin başı tesettürlü gelinbaşı tesettürlü gelinlik türbanlı gelin başı modelleri uzun duvak modeli Abiye Modelleri (11)
Aire Barcelona (3)
Akay (6)
Aksesuarlar (5)
Allure (1)
Alvina Valente (1)
Ayakkabılar (4)
Aysira (1)
Çağteks (1)
DAİ (1)
Dreamon (1)
Eşarp Modelleri (3)
Ferace Modelleri (1)
Gelin Başı Modelleri (5)
Gelin Saçı (1)
Gelin Taçları (1)
Gelinlik Modelleri (22)
Gelinlik Üstü (1)
Hasret Modaevi (4)
Henna (2)
Hüsniye (2)
Irna Le Perle (1)
Justin Alexander (2)
Kısa Duvaklar (1)
Lela Rose (1)
manset (7)
Miss Defne (2)
Nişanlık Modelleri (1)
Nüans (5)
Oleg Cassini (1)
Pardesü Modelleri (6)
Pierre Cardin (1)
Pronovias (4)
Rosa Clara (3)
San Patrick (4)
Tesettür Abiyeler (5)
Tesettür Gelinlikler (9)
Tesettür Modası (9)
Tesettürlü Duvak Modelleri (1)
Türban Modelleri (1)
Uzun Duvaklar (2)
White One (1)
Yabancı Gelinlik Modelleri (28)
Yerli Gelinlik Modelleri (13)

WP Cumulus Flash tag cloud by Roy Tanck requires Flash Player 9 or better.

Yorumlara kapalı.